ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pobiedziskach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pobiedziskach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Pobiedziskach? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie online i magazynach w Pobiedziskach dostępnych jest kilka wariantów opału, które cechują się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić dobry oraz wydajny opał bez konieczności nadwyrężania rodzinnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscach w całym kraju, sięganie po neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dostosowane do cech opału sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy przeanalizować jego aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed zakupem należy również poznać oceny ekogroszku. Dane od producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Pobiedziska, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są w szczególności wysoki poziom i optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pobiedziska

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pobiedziskach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do