ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Stargardzie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Stargardzie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Stargardzie? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry na pewno spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów stosowania znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w Stargardzie dostępnych jest kilka typów paliwa, które cechują się innymi właściwościami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość kupić pewny, a jednocześnie wydajny materiał bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając konkretny materiał opałowy, powinno się dokładnie sprawdzić jego aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Stargardzie, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są w szczególności najwyższy standard proponowanych rozwiązań oraz doskonałe parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i workowane. Na etapie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Stargard

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Stargardzie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do