ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gorzowie Wielkopolskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Gorzowie Wielkopolskim? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego cechy to również mniejsza wilgotność i korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i fizycznych lokalizacjach w Gorzowie Wielkopolskim można nabyć kilka rodzajów materiału grzewczego, które charakteryzują się innymi cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy klient ma możliwość kupić sprawdzony, a jednocześnie wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest istotnym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dopasowane do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie dobrany piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy przeanalizować oferowane parametry techniczne. To właśnie od nich zależy, czy wybrane nowoczesne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto poznać opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Gorzów Wielkopolski, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gorzów Wielkopolski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gorzowie Wielkopolskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do