ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Świdniku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Świdniku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Świdniku? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz imponujące cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie oraz lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie na stronie internetowej i magazynach w Świdniku możesz znaleźć kilka rodzajów materiału opałowego, które charakteryzują się odmiennymi parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość zakupić sprawdzony, a zarazem ekonomiczny materiał bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek workowany jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy nabyte nowoczesne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych klientów pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest użycie produktów sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zastosowanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Świdniku, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard oraz znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i workowane. Podczas przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Świdnik

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Świdniku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do