ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Poznaniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Poznaniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Jako producent TOP ekogroszku premium pragniemy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców w całym kraju. Budując sieć dystrybucji, wybraliśmy także punkty handlowe w Poznaniu, aby zaproponować wysokiej jakości nowoczesne paliwo węglowe do kotłów nowej generacji. Nasz węgiel ekogroszek wyróżnia równomierna granulacja, niski współczynnik RI oraz znikoma zawartość siarki, popiołu i wilgoci, co sprawia, że ma on bardzo dobrą wydajność i plasuje się na czele najlepszych produktów opałowych dostępnych na rynku. Sprzedaż ekogroszku w hurcie i detalu prowadzą nasi dystrybutorzy w Poznaniu, a towar dla nich jest dostarczany bezpośrednio z zakładu produkcyjnego. Nasz najlepszy ekogroszek klasy premium jest produktem o wysokiej wartości opałowej, co wpływa korzystnie na efekt finansowy liczony w skali całego okresu grzewczego. Atrakcyjna cena ekogroszku daje możliwość stosowania tego nowoczesnego paliwa węglowego zarówno użytkownikom prywatnym, jak i firmom prowadzącym działalność komercyjną. Ekogroszek workowany to także produkt wygodny w transporcie i przechowywaniu.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

TOP ekogroszek nie tylko spełnia surowe wymagania wyznaczone w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych, ale nawet je przewyższa. Dobry ekogroszek wykorzystywany do palenia w kotłach klasy 5 czy ecodesign z podajnikami jest nie tylko ekonomicznym paliwem, ale i emitującym znikome ilości pyłu w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych. Wysokogatunkowy ekogroszek workowany to także suchy, szczelnie zapakowany materiał opałowy, który zachowuje swoje właściwości mimo długotrwałego przechowywania. Jeśli używamy go z odpowiednio dostosowanym piecem na ekogroszek, mamy też możliwość ograniczenia do minimum wizyt w domowej kotłowni. Workowany ekogroszek to czysty węgiel opałowy bez miału i wilgoci plasujący się na czele najlepszych nowoczesnych paliw stałych.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Różne opinie o ekogroszku sprawiają, że nie wszyscy klienci mają pełne zaufanie do jego stosowania na co dzień. Tymczasem jest to opał na miarę XXI wieku, tworzony z tego, co najlepsze i w sposób zgodny z surowymi wymogami i normami europejskimi. Eksploatacja ekogroszku w kotłach nowej generacji jest ekonomiczna i komfortowa. Kupując węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na jego granulację, czy jest równomierna, a także na zawartość podziarna i nadziarna. Ważnym parametrem jest współczynnik spiekalności RI, który powinien być jak najniższy, oraz jak najwyższa wartość opałowa podawana w MJ. Przy wyborze czystego, suchego ekogroszku w worku mamy pewność, że będzie się dobrze spalał, nie pozostawiając dużej ilości popiołu. Nawet jeśli kusi nas bardzo niska cena ekogroszku oferowanego na rynku przez różnorodnych dostawców, nie zawsze oznacza ona dobrą jakość. Kupując nasz TOP ekogroszek workowany, otrzymujesz czysty węgiel, o wysokiej wartości opałowej, dostępny w wygodnych opakowaniach.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Nasi dystrybutorzy w Poznaniu prowadzą sprzedaż TOP ekogroszku workowanego, otrzymując towar bezpośrednio z zakładu produkcyjnego naszej firmy. Będąc producentem ekogroszku, ściśle kontrolujemy proces jego wytwarzania na każdym etapie. Starannie selekcjonowany i równomiernie pokruszony węgiel kamienny, z którego powstaje ekogroszek premium, jest też badany w akredytowanym laboratorium. Wytrzymałe opakowania są wykonane z oddychalnego polipropylenu, który zabezpiecza opał przed wilgocią i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Workowany ekogroszek w cenie za tonę jest droższy aniżeli materiał kupowany luzem, ale znacznie bardziej komfortowy w użytkowaniu i przede wszystkim zabezpieczony przed fałszowaniem składu oraz utratą swoich właściwości.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Poznań

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Poznaniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Jako producent TOP ekogroszku workowanego proponujemy nasz towar w wielu punktach dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Jesteśmy również w Poznaniu, gdzie ekogroszek w cenie hurtowej mogą kupić zarówno odbiorcy prywatni, jak i firmy, placówki oświatowe czy właściciele obiektów komercyjnych takich jak hotele czy restauracje. Hurt ekogroszku to okazja do zakupu wydajnego opału, który spełnia zarówno wysokie wymagania ekonomiczne, jak i wydajnościowe dotyczące paliw stałych.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do