ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Grybowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Grybowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Grybowie? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz niezwykle korzystne parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie cechuje się już od pierwszych momentów używania o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego zalety to także niższa wilgoć czy lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką klasę z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i magazynach w mieście Grybów możesz znaleźć kilka wariantów opału, które różnią się między sobą cechami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zakupić dobry, a jednocześnie efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest również przeczytać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych klientów pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów renomowanych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Grybów, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom oraz znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Grybów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Grybowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Z nami możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do