ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Płońsku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Płońsku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Płońsk? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką jakość z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na serwisie internetowym i składach opału w mieście Płońsk można zaopatrzyć się w wiele wariantów paliwa, które cechują się innymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić pewny i ekonomiczny opał bez wykorzystywania całego osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się głównie możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w naszym kraju, sięganie po neutralne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, powinno się dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie każdego lokalu. Przed przejściem do użytkowania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także poznać oceny ekogroszku. Informacje od producenta i wcześniejszych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie produktów doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zakup produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Płońsku, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom oraz optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz także odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Płońsk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Płońsku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję skierowaną do Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do