ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Luboniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Luboniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego ekogroszku premium w mieście Luboń? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz doskonałe cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Luboniu znajdziesz kilka rodzajów opału, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, przez co masz możliwość kupić pewny oraz efektywny materiał bez nadwyrężania osobistego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla natury materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech opału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości piec na ekogroszek jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, powinno się wziąć pod uwagę oferowane parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem dobrą praktyką jest ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Luboń, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard i rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Luboń

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Luboniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do