ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Biskupcu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Biskupcu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Biskupiec? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie odznacza się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także mniejsza wilgoć i korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Biskupiec możesz znaleźć kilka wariantów opału, które odznaczają się różnymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość zakupić sprawdzony oraz efektywny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w wielu miastach w naszym kraju, sięganie po bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do cech opału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto przeanalizować jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie efektywne oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do używania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy ponadto przeczytać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego opału pomagają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Biskupiec, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom sprzedawanych produktów oraz doskonałe parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Biskupiec

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Biskupcu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do