ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gliwicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gliwicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Węgiel kamienny TOP ekogroszek premium, który oferujemy w Gliwicach to nowoczesne paliwo węglowe, odznaczające się między innymi rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny. Wedle Rozporządzenia o Normach Jakości Paliw Stałych, najlepszy ekogroszek powinien spełniać wszelkie wymogi w stu procentach lub je przewyższać. W myśl rozporządzenia, węgiel ekogroszek powinien między innymi mieć uziarnienie w zakresie 5-25 mm oraz wartość opałową na poziomie minimum 24 MJ/kg. Ponadto liczy się także zawartość popiołu, która nie powinna być wyższa niż 12%, a także ilość siarki (do 1,2%) oraz wilgoci (do 15%). Rozporządzenie nakłada także na producenta ekogroszku workowanego premium wiele innych wymogów, wśród których warto wymienić zdolność spiekania do 25 RI. Tylko nasz TOP ekogroszek na sprzedaż w Gliwicach w stu procentach spełnia te wszystkie parametry z dużym zapasem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cena ekogroszku naszej firmy ma pełne odzwierciedlenie w jego najwyższej jakości.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek to paliwo dedykowane do spalania w kotłach 5 klasy oraz ecodesign, wyposażonych w podajnik rusztowy lub rynnowy. Po zastosowaniu dobrego ekogroszku workowanego z niską zawartością popiołu, użytkownik może odwiedzać kotłownię nawet raz na dwa tygodnie, co jest ogromną zaletą tego rodzaju węgla opałowego. Należy jednak bezwzględnie przestrzegać wymogów producenta pieca na ekogroszek w kontekście czynności konserwacyjnych, w tym także jego czyszczenia. Kolejną zaletą ekogroszku spalanego w piecach 5 klasy jest minimalna ilość pyłu emitowanego do atmosfery. Nasz węgiel opałowy jest także wygodny w przechowywaniu i stanowi optymalny wybór zarówno do ogrzewania małych powierzchni, jak i największych obiektów firmowych.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jest kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu ekogroszku workowanego. Większość z nich świadczy o jakości. Przede wszystkim należy sprawdzić poziom wilgotności przemijającej, najlepiej „na dotyk”, a także ocenić granulację. W jej przypadku liczy się ilość podziarna i nadziarna, którego zawsze powinno być jak najmniej. Dodatkowo istotna jest zawartość siarki i wilgoć całkowita, a także spiekalność, którą można sprawdzić na etykiecie oraz po zapoznaniu się z certyfikatem. Wiele osób zastanawia się także czy lepszym rozwiązaniem jest zakup suchego węgla ekogroszku workowanego czy sprzedawanego luzem. Zdecydowanie korzystniejszą inwestycją jest paliwo w workach, które doskonale chronią przed dostępem wilgoci podczas przechowywania i transportu. W naszej firmie gwarantujemy także atrakcyjną cenę za ekogroszek, który cieszy się doskonałymi opiniami, świadczącymi o spełnianiu przez niego wszelkich oczekiwań i wymagań współczesnych klientów.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jesteśmy renomowanym producentem ekogroszku workowanego w Gliwicach i oferujemy naszym klientom wyłącznie sprawdzone paliwo najwyższej jakości. Gwarantujemy jego doskonałe parametry grzewcze, gdyż dokonujemy selekcji półproduktów jeszcze na kopalni, a także przykładamy dużą uwagę do starannego przesiewania, kruszenia i workowania paliwa za pomocą specjalistycznych wagoworkownic. Dzięki nim waga zgadza się z kilogramami podanymi na etykiecie. Worki przeznaczone do przechowywania paliwa są wykonane z polipropylenu, który skutecznie chroni przed wilgocią. Dodatkowo oferujemy bardzo atrakcyjną cenę za tonę ekogroszku.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gliwice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gliwicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Prowadzimy również hurt ekogroszku w Gliwicach, dzięki któremu można zakupić duże ilości paliwa w korzystnej cenie. Ceny hurtowe ekogroszku są idealnym wyborem dla właścicieli wielkopowierzchniowych obiektów firmowych, takich jak fabryki, szkoły, przedszkola, hotele czy galerie handlowe. Dodatkowo warto wiedzieć, że inwestycja w ekogroszek workowany może być także doskonałym sposobem na rozpoczęcie własnej działalności, gdyż wystarczy dysponować dużym placem z utwardzoną powierzchnią oraz specjalistycznymi urządzeniami (w tym wózkiem widłowym i samochodem z windą lub dźwigiem HDS) aby rozpocząć dystrybucję tego paliwa. Przekazujemy wszelkie informacje dotyczące możliwości prowadzenia biznesu w tej branży, podpowiadamy w dodatkowych kwestiach, w tym w planowaniu dostaw czy przygotowaniu biznesplanu i działam reklamowych.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do