ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ziębicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ziębicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Ziębicach? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego atuty to także mniejsza zawartość wilgoci oraz lepsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i fizycznych placówkach w Ziębicach znajdziesz wiele typów paliwa, które różnią się między sobą cechami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zamówić sprawdzony, a jednocześnie wydajny materiał bez konieczności wykorzystywania całego osobistego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, pasujące do cech opału sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę jego aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto również poznać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego produktu pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie produktów doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Ziębice, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom oraz doskonałe parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ziębice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ziębicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę dla Ciebie! Z nami możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do