ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kędzierzynie-Koźlu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kędzierzynie-Koźlu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Kędzierzynie-Koźlu? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość i imponujące parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie wyróżnia się przede wszystkim o wiele większą wartością opałową. To także mniejsza wilgoć czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych placówkach w mieście Kędzierzyn-Koźle znajdziesz kilka typów opału, które odznaczają się różnymi cechami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, dzięki której każdy ma możliwość zamówić dobry i ekonomiczny materiał bez konieczności nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscowościach w całym kraju, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany produkt, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest także poznać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Kędzierzyn-Koźle, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom i rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kędzierzyn-Koźle

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kędzierzynie-Koźlu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do