ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Jarosławiu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Jarosławiu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Jarosław? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz imponujące parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w mieście Jarosław znajdziesz kilka odmian opału, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić sprawdzony, a zarazem efektywny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy dokładnie sprawdzić jego aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Na samym początku dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy również poznać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Jarosławiu, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania materiału do 25-kilogramowych worków używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Jarosław

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Jarosławiu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do