ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Obornikach Śląskich.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Obornikach Śląskich i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Oborniki Śląskie? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Oborniki Śląskie można zakupić wiele odmian opału, które cechują się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz kupić dobry oraz efektywny materiał bez potrzeby nadwyrężania osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z pozostałymi zaletami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która zapewnia optymalne działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy również przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w Obornikach Śląskich, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom oferowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Oborniki Śląskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Obornikach Śląskich? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do