ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kamiennej Górze.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kamiennej Górze i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Kamienna Góra? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny u nas odznacza się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. Jego zalety to także niższa wilgotność oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie online i magazynach w Kamiennej Górze znajdziesz kilka odmian opału, które różnią się między sobą parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zamówić sprawdzony i wydajny materiał bez wykorzystywania całego osobistego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do cech materiału urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany piec na ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie każdego budynku. Na starcie warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed zakupem należy ponadto przeczytać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Kamienna Góra, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom sprzedawanych produktów i optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest starannie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kamienna Góra

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kamiennej Górze? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do