ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Miastku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Miastku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Miastku? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie czy lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z niskimi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w Miastku dostępnych jest wiele rodzajów opału, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić pewny oraz wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym problemem w licznych miastach w całym kraju, sięganie po neutralne dla natury materiały opałowe jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy przeanalizować oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto ponadto poznać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych użytkowników danego produktu pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zakup paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Miastku, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są przede wszystkim najwyższy poziom oraz optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłową metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do 25-kilogramowych worków używamy jedynie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Miastko

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Miastku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do