ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kostrzynie nad Odrą .
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kostrzynie nad Odrą i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości ekogroszku premium w Kostrzynie nad Odrą ? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom i niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. To także mniejsza wilgoć i korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w Kostrzynie nad Odrą możesz znaleźć wiele rodzajów opału, które odznaczają się różnymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość zakupić dobry oraz wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy także przeczytać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Kostrzyn nad Odrą, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są w szczególności najwyższy poziom oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania materiału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kostrzyn nad Odrą

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kostrzynie nad Odrą ? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do