ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lubartowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lubartowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Lubartów? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się już od pierwszych momentów używania o wiele wyższą wartością opałową. Jego cechy to także mniejsza wilgotność czy korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką jakość z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie online i fizycznych placówkach w mieście Lubartów można zaopatrzyć się w kilka odmian materiału opałowego, które charakteryzują się innymi parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć sprawdzony oraz ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są istotne w momencie zakupu?

Wybierając właściwy produkt, należy przeanalizować oferowane parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne źródło opału zapewni wymaganą wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do użytkowania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto także poznać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie produktów renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Lubartów, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom i optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest starannie przesiewane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lubartów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lubartowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do