ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Głubczycach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Głubczycach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Głubczyce? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe cechy techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w Głubczycach dostępnych jest wiele wariantów paliwa, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zamówić pewny oraz ekonomiczny materiał bez nadwyrężania osobistego czy firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla natury paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny materiał opałowy, warto przeanalizować jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zastosowanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Głubczyce, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób oczyszczane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do ważących 25 kg worków używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Głubczyce

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Głubczycach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z nami możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do