ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Dąbrowie Tarnowskiej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Dąbrowie Tarnowskiej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w Dąbrowie Tarnowskiej? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne parametry techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas odznacza się już od pierwszych momentów stosowania o wiele większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie na portalu internetowym i składach opału w Dąbrowie Tarnowskiej można zakupić kilka typów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość zamówić dobry oraz ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w licznych miastach w całym kraju, stawianie na bezpieczne dla otoczenia materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Na starcie należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed zakupem należy także przeczytać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie produktów doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Dąbrowa Tarnowska, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są przede wszystkim wysoki poziom i doskonałe parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Dąbrowa Tarnowska

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Dąbrowie Tarnowskiej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną do Ciebie! U nas możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do