ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Węgrowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Węgrowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Węgrowie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz lepsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką jakość z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w mieście Węgrów znajdziesz kilka typów materiału opałowego, które cechują się różnymi parametrami. Jedno pozostaje stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość nabyć pewny, a jednocześnie efektywny materiał bez wykorzystywania całego osobistego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w licznych miastach w naszym kraju, stawianie na neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec wykorzystujący ekogroszek ma właściwą automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny produkt, należy dokładnie sprawdzić oferowane parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest ponadto poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Węgrów, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom sprzedawanych produktów oraz doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest w uważny sposób selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Węgrów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Węgrowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do