ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Górze Kalwarii.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Górze Kalwarii i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Górze Kalwarii? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także niższa zawartość wilgoci i lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką klasę z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych placówkach w mieście Góra Kalwaria możesz znaleźć kilka odmian paliwa, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zakupić pewny i efektywny opał bez konieczności wykorzystywania całego rodzinnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym problemem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury materiały jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany produkt, powinno się przeanalizować jego parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem używania materiału należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest także sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Górze Kalwarii, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących 25 kilogramów opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Góra Kalwaria

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Górze Kalwarii? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do