ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Busku-Zdroju.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Busku-Zdroju i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Busku-Zdroju? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas odznacza się w pierwszej kolejności znacznie większą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Busko-Zdrój można zakupić wiele typów materiału opałowego, które cechują się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zakupić dobry i efektywny materiał bez wykorzystywania całego osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscowościach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło opału będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz innych klientów pomagają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Busku-Zdroju, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Busko-Zdrój

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Busku-Zdroju? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do