ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Turku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Turku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w Turku? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry bez wątpienia spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas odznacza się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele większą wartością opałową. To również mniejsza wilgotność czy lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Turku można zakupić kilka typów materiału grzewczego, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić pewny oraz ekonomiczny materiał opałowy bez wykorzystywania całego osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem używania produktu warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy także poznać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zastosowanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Turek, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są w szczególności wysoki standard oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg worków używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Turek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Turku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną do Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do