ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Oleśnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Oleśnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Oleśnie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i lepsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Olesno dostępnych jest kilka odmian materiału grzewczego, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz zamówić dobry i ekonomiczny opał bez potrzeby wykorzystywania całego rodzinnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, powinno się przeanalizować jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zakup węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Olesno, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom oferowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Olesno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Oleśnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do