ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Cieszynie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Cieszynie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Cieszyn? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie czy lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i składach opału w mieście Cieszyn można nabyć wiele wariantów opału, które odznaczają się innymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zakupić pewny i efektywny opał bez wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym problemem w wielu miejscach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy zakupione nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Na samym początku warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także przeczytać oceny ekogroszku. Dane od producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zakup materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Cieszyn, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i pakowane. Podczas przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Cieszyn

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Cieszynie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do