ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lipnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lipnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Lipnie? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomita jakość i niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w mieście Lipno można nabyć wiele odmian materiału grzewczego, które charakteryzują się odmiennymi cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zamówić pewny, a zarazem ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie danego budynku. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w Lipnie, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lipno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lipnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do