ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pyrzycach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pyrzycach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najlepszego ekogroszku premium w mieście Pyrzyce? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom i doskonałe parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego zalety to również mniejsza zawartość wilgoci i korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Pyrzyce można nabyć wiele rodzajów materiału grzewczego, które odznaczają się innymi właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość kupić pewny oraz efektywny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z innymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec na ekogroszek ma stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Na samym początku warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane od producenta i innych użytkowników danego produktu pomagają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zakup paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać wysokiej jakości ekogroszek workowany w Pyrzycach, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom oraz optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pyrzyce

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pyrzycach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do