ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Krzeszowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Krzeszowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w mieście Krzeszowice? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. To również mniejsza wilgoć czy korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie skuteczności z niskimi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Krzeszowicach dostępnych jest kilka odmian paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić dobry oraz ekonomiczny opał bez konieczności nadwyrężania rodzinnego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscach w całym kraju, decydowanie się na bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione innowacyjne źródło opału będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Przed przejściem do użytkowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest ponadto poznać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić wysokiej jakości ekogroszek workowany w Krzeszowicach, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów opakowań wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Krzeszowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Krzeszowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do