ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 26-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

2119 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1919 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) dla mieszkańców w Łomży.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) workowany z dostawą GRATIS

w Łomży i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - groszek plus (zastąpił ekogroszek) najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny groszek plus (zastąpił ekogroszek) o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Łomża? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w mieście Łomża można nabyć kilka odmian paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość nabyć dobry oraz wydajny opał bez wykorzystywania całego prywatnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z innymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 26-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to groszek plus (zastąpił ekogroszek) klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to groszek plus (zastąpił ekogroszek) premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.

Co łączy nasze groszki plus (zastąpiły ekogroszki)?

Co łączy nasze groszki plus (zastąpiły ekogroszki)Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel groszek plus (zastąpił ekogroszek), należy zwrócićszczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto także przeczytać oceny ekogroszku. Informacje od producenta i innych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zakup materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Łomża, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do ważących 25 kg worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż groszku plus (zastąpił ekogroszek) - Łomża

Zużywasz groszek plus (zastąpił ekogroszek) w ilościach hurtowych w Łomży? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo kupowany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do