ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wysokiem Mazowieckiem.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wysokiem Mazowieckiem i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Wysokie Mazowieckie? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz doskonałe parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego zalety to również niższa zawartość wilgoci czy lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w Wysokiem Mazowieckiem możesz znaleźć kilka odmian paliwa, które charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość kupić sprawdzony oraz efektywny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania domowego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To właśnie one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i wcześniejszych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w Wysokiem Mazowieckiem, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom oferowanych rozwiązań i rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłową metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wysokie Mazowieckie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wysokiem Mazowieckiem? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do