ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kobylinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kobylinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Kobylinie? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomita jakość i imponujące parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego cechy to także niższa zawartość wilgoci i korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych placówkach w mieście Kobylin możesz znaleźć wiele rodzajów opału, które charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość zamówić pewny oraz wydajny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla natury paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do cech opału urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto przeanalizować jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do użytkowania materiału należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz innych klientów pomagają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest użycie produktów doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Kobylin, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są przede wszystkim najwyższy poziom oferowanych rozwiązań i doskonałe parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kobylin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kobylinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do