ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Połczynie-Zdroju.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Połczynie-Zdroju i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Połczynie-Zdroju? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to także niższa zawartość wilgoci i korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką klasę z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i składach opału w Połczynie-Zdroju możesz znaleźć wiele typów opału, które odznaczają się różnymi parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość zakupić dobry, a jednocześnie efektywny materiał bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym zagrożeniem w wielu miastach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy wziąć pod uwagę oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty renomowanych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zakup węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Połczyn-Zdrój, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Połczyn-Zdrój

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Połczynie-Zdroju? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do