ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Krasnymstawie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Krasnymstawie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Krasnymstawie? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom i imponujące parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w mieście Krasnystaw można zaopatrzyć się w kilka rodzajów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zakupić dobry oraz efektywny materiał opałowy bez wykorzystywania całego rodzinnego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z innymi zaletami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek jest wyposażony w sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy wziąć pod uwagę oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Na samym początku warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto także sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w Krasnymstawie, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard i optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób selekcjonowane i workowane. Na etapie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Krasnystaw

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Krasnymstawie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do