ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Śmiglu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Śmiglu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Śmigiel? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego zalety to również niższa zawartość wilgoci i korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na serwisie internetowym i składach opału w mieście Śmigiel można zakupić wiele typów opału, które charakteryzują się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić dobry, a zarazem wydajny materiał bez nadwyrężania domowego czy służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w licznych miastach w naszym kraju, decydowanie się na bezpieczne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę jego parametry. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii zapewni wymaganą wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto także przeczytać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na wykorzystanie materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Śmiglu, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są w szczególności wysoki poziom oraz znakomite parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Śmigiel

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Śmiglu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do