ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców we Władysławowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

we Władysławowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Władysławowo? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie charakteryzuje się już od pierwszych momentów używania znacznie większą wartością opałową. To również mniejsza zawartość wilgoci i lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to świetne parametry z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i składach opału we Władysławowie dostępnych jest wiele typów paliwa, które odznaczają się różnymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zakupić dobry, a zarazem efektywny materiał bez nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto poznać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych klientów pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest użycie oferty sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany we Władysławowie, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard oraz doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Władysławowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych we Władysławowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do