ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lublinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lublinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek premium oferowany w Lublinie jest paliwem węglowym wykonanym z węgla kamiennego, dedykowanym dla osób poszukujących ekogroszku workowanego wysokiej klasy. Spełnia on wszelkie wymogi stawiane przez aktualne Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych, dzięki czemu jest zawsze optymalnym i bezpiecznym zakupem w każdym przypadku. Wedle rozporządzenia, najlepszy ekogroszek powinien mieć zdolność spiekania do 25 RI, kaloryczność od 24 MJ/kg oraz zawartość popiołu do 12%, wilgoci do 15% i siarki do 1,2%. Tylko taki węgiel ekogroszek zapewnia optymalną wydajność, gdyż będzie objęty odpowiednim certyfikatem świadczącym o jego jakości. Nasz ekogroszek na sprzedaż w Lublinie w niskiej cenie jest także przykładem na to, że klasa premium wcale nie musi równać się z dużymi wydatkami, gdyż koszt jego zakupu jest ustalony na dobrym poziomie. Zachęcamy do zakupu węgla ekogroszku w sklepie internetowym bądź u naszych dostawców.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Podstawową zaletą ekogroszku w połączeniu z dobrym piecem klasy 5 lub ecodesign jest między innymi fakt, iż podczas spalania paliwo to emituje do atmosfery niewielką ilość pyłów, znacznie mniejszą niż w przypadku tradycyjnych pieców zasypowych. Co to oznacza? Że palenie dobrym ekogroszkiem z certyfikatami w dobrym piecu nie przyczynia się w dużym stopniu do degradacji środowiska naturalnego. TOP ekogroszek - ten węgiel opałowy jest dedykowany do kotłów 5 klasy oraz ecodesign, wyposażonych w podajnik rusztowy lub rynnowy. Zastosowanie ekogroszku workowanego z niedużą zawartością popiołu sprawia, że kotłownię, w której umieszczony jest piec na ekogroszek, wystarczy odwiedzić średnio raz na około dwa tygodnie. Należy jednak pamiętać o tym, że czas ten jest zależny głównie od pojemności zasobnika oraz ilości popiołu mającego udział w masie ekogroszku. Nie warto także zapomnieć o odpowiedniej częstotliwości wykonania niektórych czynności związanych z kotłem, między innymi o jego czyszczeniu zgodnie z zaleceniami producenta. Wśród zalet ekogroszku workowanego nie może również zabraknąć jego optymalnej ceny w stosunku do wysokiej jakości.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wysokiej jakości węgiel ekogroszek powinien mieć przede wszystkim równą granulację oraz jak najmniejszą zawartość podziarna i nadziarna. “Na dotyk” jesteśmy w stanie sprawdzić tak zwaną wilgoć przemijającą, jednak to nie jedyny parametr, którym należy się kierować podczas zakupu, gdyż liczą się również pozostałe parametry. Wśród nich warto wymienić między innymi zawartość siarki, spiekalność i wilgoć całkowitą. Wszystkie te właściwości można sprawdzić jedynie podczas badań, dlatego nie warto oszczędzać na niskiej cenie ekogroszku tylko zakupić go u sprawdzonego i renomowanego producenta. Taką firmą jest TOP Ekogroszek, oferującą suche paliwo w workach, które chronią przed warunkami atmosferycznymi i pozwalają zachować doskonałe parametry, utrzymując je w odpowiedniej suchości. Ponadto na opakowaniach widoczne są etykiety z wszelkimi danymi oraz nazwą producenta, co chroni przed podmianą towaru na gorszy przez nieuczciwego sprzedawcę. Dodatkowo warto zapoznać się z opiniami o ekogroszku, które dużo mówią o jakości.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Podczas produkcji ekogroszku workowanego bierzemy pod uwagę najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu każdy proces jest dopracowany do perfekcji. Skupiamy się na jakości, dlatego dokonujemy selekcji odpowiednich półproduktów jeszcze na kopalni, gdzie starannie przesiewamy i kruszymy ekogroszek workowany, a także pakujemy go do worków za pomocą legalizowanych wagoworkownic, co gwarantuje, że w każdym opakowaniu znajduje się 25 kg paliwa. Jako renomowany producent ekogroszku w Lublinie przeprowadzamy szczegółowe badania w akredytowanym laboratorium. Dodatkowo nasze paliwo jest dowodem na to, że wysokiej jakości ekogroszek może być dostępny w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lublin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lublinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Prowadzimy hurt ekogroszku w Lublinie, który powstał z myślą o osobach, potrzebujących dużej ilości paliwa np. do ogrzania szkoły, przedszkola, hotelu czy magazynu. Oferujemy niskie ceny hurtowe za ekogroszek workowany, dzięki czemu można wiele zaoszczędzić. Dodatkowo jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą to możemy dać Ci doskonałą perspektywę rozwoju firmy, gdyż możesz niewielkim kosztem zostać dystrybutorem i jednocześnie naszym partnerem. Zapewniamy stałą dostawę ekogroszkuu oraz chętnie przekazujemy wiedzę praktyczną i teoretyczną, dodatkowo pomagamy w biznesplanie i wspieramy w działaniach marketingowych.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do