ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kłobucku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kłobucku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w mieście Kłobuck? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim znacznie większą wartością opałową. To także niższa zawartość wilgoci czy lepsza spiekalność, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Kłobucku dostępnych jest wiele odmian opału, które charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość zakupić dobry, a zarazem efektywny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Przed przejściem do używania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest również poznać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Kłobuck, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard oraz doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kłobuck

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kłobucku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do