ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kłodzku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kłodzku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Kłodzko? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. To także mniejsza wilgotność i lepsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie skuteczności z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie online i magazynach w Kłodzku dostępnych jest kilka rodzajów opału, które charakteryzują się różnymi cechami. Jedno jest niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co masz możliwość kupić dobry i efektywny opał bez konieczności nadwyrężania osobistego lub służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miejscowościach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla natury materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny opał, należy dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy także poznać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta i pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest użycie produktów renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Kłodzko, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom oferowanych rozwiązań oraz optymalne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kłodzko

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kłodzku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do