ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bełżycach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bełżycach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Bełżyce? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe parametry techniczne bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się już od pierwszych momentów stosowania znacznie wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych placówkach w mieście Bełżyce znajdziesz kilka rodzajów opału, które cechują się innymi właściwościami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, przez co możesz zamówić pewny oraz wydajny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego domowego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie skonstruowany kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, należy przeanalizować oferowane parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest użycie produktów renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Bełżycach, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard i rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i workowane. Na etapie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bełżyce

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bełżycach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do