ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łodzi.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łodzi i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Oferowany przez naszą firmę ekogroszek premium odznacza się wysokimi parametrami jakości, które znacznie przewyższają rynkowe minimum dopuszczające paliwo stałe do handlu. Znikoma zawartość siarki i znacznie ograniczona ilość wilgoci oraz popiołu stawia nasz węgiel kamienny ekogroszek na czele najlepszych produktów opałowych dostępnych na rynku. Staramy się również, aby cena ekogroszku była na poziomie dostępnym dla większości jego potencjalnych użytkowników. Nasi przedstawiciele na terenie Łodzi proponują ekogroszek workowany, korzystając bezpośrednio z dostaw od producenta. Nowoczesne paliwo węglowe, jakim jest najlepszy ekogroszek klasy premium, łączy w sobie cechy produktu o wysokiej wartości opałowej oraz wyjątkowo ekonomiczne zalety, które przekładają się na oszczędności finansowe w skali całego roku. Sprzedaż ekogroszku w Łodzi prowadzą w naszym imieniu sprawdzeni, najlepsi dystrybutorzy, których starannie wybieramy na terenie poszczególnych regionów Polski.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Piec na ekogroszek należy do grupy popularnych urządzeń grzewczych, często stosowanych w polskich gospodarstwach domowych. Wysokiej klasy piece można też spotkać w różnego rodzaju obiektach komercyjnych, gdzie ważna jest wydajność oraz komfortowy sposób ogrzewania budynków. Biorąc pod uwagę spełnienie wysokich standardów dotyczących ochrony środowiska, warto inwestować wyłącznie w wysoko jakościowy piec klasy 5 oraz węgiel opałowy, który zapewnia niską emisję pyłów do atmosfery. Proponujemy TOP ekogroszek spełniający surowe normy europejskie. Jak każdy dobry ekogroszek proponowany przez nas produkt klasy premium w połączeniu z odpowiednim rodzajem kotła zapewnia komfortowy sposób palenia i ogranicza wizyty w kotłowni i zaangażowanie mieszkańców domu do niezbędnego minimum. Piece zalecane do użytku z ekogroszkiem workowanym to kotły klasy 5, a także ecodesign z podajnikiem rusztowym lub rynnowym.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Różnorodne opinie o ekogroszku sprawiają, że podczas jego zakupu pojawia się czasami wiele wątpliwości. Ponieważ jest to podstawowy materiał opałowy, którym zapewniamy ciepło w pomieszczeniach, a także ogrzewamy wodę do codziennego użytku, warto inwestować wyłącznie w najlepsze produkty. Węgiel ekogroszek workowany, jaki proponujemy, jest przede wszystkim chroniony przed wilgocią w specjalnych opakowaniach zapewniających mu odpowiednią przewiewność. Suchy ekogroszek nie tylko lepiej się spala, ale też szybciej generuje pożądaną temperaturę. Klienci oszczędzając podczas zakupów, niewątpliwie oczekują, aby cena ekogroszku była jak najniższa, jednak należy przede wszystkim wziąć pod uwagę jego jakość. W naszym ekogroszku jest wyłącznie węgiel, a w worku nie ma zbędnego miału. Maksymalnie zredukowana ilość podziarna pozwala kupić czysty i wydajny materiał opałowy.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Sprzedaż TOP ekogroszku workowanego w Łodzi prowadzą wybrane punkty handlowe, w których nasze produkty są nie tylko właściwie przechowywane, ale i docierają do klientów w nienagannym stanie. Jako producent ekogroszku pragniemy, aby to, co najlepsze, zostało wyraźnie wyeksponowane. Węgiel kamienny, z którego powstaje nasz ekogroszek, jest badany w akredytowanym laboratorium, a przed workowaniem zostaje zabezpieczony przed wilgocią. Przy zakupach ważne jest, aby ekogroszek w przeliczeniu ceny za tonę uplasował się na poziomie dostępnym dla wielu potencjalnych klientów. Pragniemy, aby wysokiej jakości opał docierał wszędzie tam, gdzie może być używany na co dzień.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łódź

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łodzi? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym mieście o dużym zagęszczeniu liczby mieszkańców ważne jest maksymalne zredukowanie ilości zanieczyszczeń w powietrzu. Oferując TOP ekogroszek workowany do sprzedaży na terenie Łodzi, chcemy dotrzeć z naszymi produktami do każdego odbiorcy potrzebującego wysokiej jakości materiału opałowego. Nasz ekogroszek w cenie hurtowej jest również okazją do zakupów opału dla dużych, bezpośrednich użytkowników takich jak szkoły, przedszkola, hotele czy firmy usługowe. Jeśli natomiast pragniesz włączyć się do naszej sieci handlowej, a dysponujesz odpowiednimi warunkami lokalowymi, proponujemy współpracę w zakresie sprzedaży hurtowej ekogroszku.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do