ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rybniku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rybniku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku? Postaw na ten z linii TOP ekogroszek. To nowoczesne paliwo węglowe, które znacząco przewyższa normy, jakie zostały zapisane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Większość dostępnych na rynku ekogroszków workowanych i występujących luzem ma uziarnienie od 5 do 25 milimetrów średnicy. Zawartość siarki w takich paliwach węglowych ma do 1,2%, a zawartość wilgoci to najczęściej od 10 do 15%. Zdolność spiekania nie przekracza 25 RI. Najlepszy ekogroszek sprzedawany w TOP ekogroszek wyraźnie wyróżnia się na tle innych. Przewyższa minimum rynkowe kilkukrotnie, tego produktu nie znajdziesz w żadnym punkcie handlowym w Rybniku. Cena ekogroszku mimo wysokiej jakości nie jest wygórowana, co uzyskaliśmy, ograniczając nieco koszty produkcji. Stawiając na ekogroszek premium, otrzymasz produkt najwyższej jakości, który zwiększy możliwości ogrzewania wielu pomieszczeń jednocześnie. Sprzedaż ekogroszku zapewniamy zarówno stacjonarnie na składach w Rybniku, jak i internetowo.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Najnowocześniejszy węgiel opałowy na rynku, czyli linia TOP ekogroszek, to połączenie ekonomii z ekologią. Musisz jednak posiadać odpowiedni kocioł. Powinien on być w klasie 5, może to być też ecodesign. Piec na ekogroszek może mieć podajnik koszowy lub rynnowy. Warto postawić na kocioł o odpowiedniej automatyce, która zapewni optymalne spalanie, co przełoży się na niższy pobór ekogroszku i na oszczędność. Używanie dobrego ekogroszku w kotłach 5 klasy lub ecodesign wiąże się z niższą emisją pyłów, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych kotłów węglowych zasypowych. Przekłada się to na ekologię. Ekogroszek workowany jest ponadto wygodny w składowaniu. Łącząc go z wysokiej jakości kotłem, nie będziesz musiał często odwiedzać kotłowni. Wystarczy raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie wypełnić zasobnik, jednak nie rzadziej niż zalecenia producenta. Zapewnia to także niska zawartość popiołu w węglu opałowym. Konieczne będzie jeszcze okresowe czyszczenie kotła według zaleceń producenta.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jak powszechnie wiadomo, produkt produktowi nierówny. Nie inaczej jest w przypadku ekogroszku. Bazując jedynie na zmyśle wzroku i dotyku, trudno ocenić jakość konkretnej partii tego rodzaju węgla opałowego. Jedyne, co można ocenić, to granulację czy zawartość nadziarna i podziarna. Warto tutaj zaznaczyć, że granulacja powinna być równa, a ilość podziarna niewielka. Nadziarno praktycznie nie powinno występować. Ekogroszek workowany tym bardziej będzie trudny do sprawdzenia. Oprócz wymienionych parametrów trzeba wziąć pod uwagę kilka innych, których gołym okiem nie można zobaczyć. Węgiel ekogroszek powinien mieć odpowiednią spiekalność, zawartość siarki czy wilgoci całkowitej. Potrzebne są więc badania laboratoryjne, aby to wszystko stwierdzić. Warto postawić na suchy ekogroszek z linii TOP ekogroszek, który przewyższa zadane normy, dzięki czemu opinie o ekogroszku są bardzo dobre. Cena ekogroszku mimo tego wcale nie jest wygórowana. Możesz wybierać pomiędzy ekogroszkiem luzem lub workowanym – warto jednak stawiać na ten w workach polipropylenowych.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Od początku naszej działalności skupiamy się na jakości ekogroszku. Cena schodzi tutaj na drugi plan, jednak osiągnęliśmy efekt skali podczas produkcji, co pozwoliło obniżyć koszty. Cena za tonę ekogroszku w Rybniku z pewnością zaskoczy Cię pozytywnie. Zadbaliśmy także o cały proces produkcji, zaczynając od selekcji półproduktów na kopalni, a kończąc na workowaniu. Nie używamy worków foliowych, bo ekogroszek workowany powinien mieć dostęp do powietrza, dlatego wykorzystujemy worki polipropylenowe, zabezpieczone przed wilgocią. Producent TOP ekogroszek pakuje nowoczesne paliwo węglowe w worki 25-kilogramowe przy użyciu legalizowanych wagoworkownic!

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Rybnik

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rybniku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Zużywasz ekogroszek w dużych ilościach? Postaw na ceny hurtowe ekogroszku, które sprawią, że ogrzewanie magazynu, hotelu czy pensjonatu będzie oszczędniejsze. Zadzwoń do nas, a dowiesz się, o jakich cenach mowa. Ekogroszek workowany możesz także sam sprzedawać. Wystarczy Ci utwardzony plac, samochód z windą lub HDS-em i wózek widłowy. Możesz zostać naszym dystrybutorem, pomożemy z biznesplanem i reklamą, a Ty zajmiesz się sprzedażą detaliczną. Ekogroszek hurtem to dobry pomysł na biznes!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do