ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Środzie Śląsiej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Środzie Śląsiej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w mieście Środa Śląska? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom i imponujące parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie charakteryzuje się już od pierwszych momentów stosowania o wiele większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z niskimi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w Środzie Śląsiej możesz znaleźć wiele typów opału, które różnią się od siebie cechami. Jedno jest niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość zamówić pewny, a zarazem wydajny materiał bez wykorzystywania całego domowego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech opału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek ma stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie każdego lokalu. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również poznać recenzje ekogroszku. Dane od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego produktu pozwalają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Środa Śląska, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są przede wszystkim wysoki poziom oraz optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Środa Śląska

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Środzie Śląsiej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do