ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zwoleniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zwoleniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Zwoleń? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. Jego cechy to także mniejsza zawartość wilgoci oraz lepsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Zwoleń dostępnych jest wiele typów opału, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość zakupić dobry i wydajny opał bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto przeanalizować jego parametry techniczne. To właśnie od nich zależy, czy nabyte nowoczesne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed przejściem do stosowania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również przeczytać oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i wcześniejszych użytkowników danego produktu pomagają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Zwoleń, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są przede wszystkim wysoki poziom sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. Podczas przeładowywania opału do ważących 25 kg worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zwoleń

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zwoleniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do