ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Koninie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Koninie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek premium, który oferujemy w Koninie, ma wiele zalet, dzięki którym stanowi obecnie podstawowy wybór wśród osób szukających połączenia wysokiej jakości z niską ceną zakupu. Nasz ekogroszek workowany spełnia wszelkie rygorystyczne normy stawiane przez Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych z dużym zapasem, tym samym jest certyfikowany i w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Wedle rozporządzenia, najlepszy ekogroszek powinien mieć wartość opałową wynoszącą minimum 24 MJ/kg oraz uziarnienie 5-25 mm i zdolność spiekania równą lub niższą od 25 RI. Ponadto węgiel ekogroszek powinien także mieć zawartość popiołu, wilgotności oraz siarki nie większą niż kolejno 12%, 15% oraz 1,2%. Tylko taki ekogroszek na sprzedaż w Koninie jest w pełni wydajny i zapewnia odpowiednią optymalizację spalania. Co więcej, nasza cena ekogroszku udowadnia, że to nowoczesne paliwo węglowe wcale nie musi być drogie.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

TOP ekogroszek jest dedykowany do kotłów 5 klasy oraz ecodesign, wyposażonych między innymi w zautomatyzowane systemy w postaci podajnika rusztowego lub rynnowego. Te części pieca na ekogroszek umożliwiają stałą i ciągłą optymalizację procesu spalania, co zwiększa ekonomię tego procesu. Co więcej, ekogroszek workowany wyróżnia się także dużą wygodą zastosowania, gdyż po napełnieniu nim zasobnika możemy odwiedzać kotłownię jednorazowo w ciągu dwóch tygodni w celu uzupełnienia zasobnika tym węglem opałowym. Należy jednak pamiętać, że zasobnik musi być odpowiednio pojemny, a ekogroszek w swojej masie nie może mieć zbyt dużego udziału popiołu. Kolejną zaletą ekogroszku workowanego spalanego w kotłach 5 klasy lub ecodesign jest niskie zanieczyszczenie powietrza, gdyż to paliwo węglowe podczas spalania emituje do atmosfery minimalną ilość pyłów, znacznie mniejszą niż w przypadku węgla spalanego w piecach zasypowych. Nie można także zapomnieć o tym, że ekogroszek to paliwo w niskiej cenie, dlatego jego zakup zawsze się opłaca.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ekogroszek workowany to nowoczesne paliwo, które stanowi doskonałą inwestycję, zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. Jednak przed zakupem warto sprawdzić najważniejsze parametry oraz zapoznać się z opiniami o ekogroszku, które wiele mówią o jego jakości i właściwościach użytkowych. Ponadto istotna jest również ocena granulacji. Dobrym wyborem jest węgiel ekogroszek, w przypadku którego występuje niewielka ilość podziarna i nadziarna. Dodatkowo należy w całości zapoznać się z etykietą, na której znajdują się informacje dotyczące zawartości spalania, wilgoci całkowitej i wilgotności przemijającej oraz spiekalność. Wszystkie z danych powinny spełniać wszelkie obowiązujące normy i wymogi. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór suchego ekogroszku pakowanego w workach, dzięki czemu można mieć pewność, że jest on dobrze zabezpieczony przed negatywnym działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zdecydowanie w przypadku tego paliwa nie warto kierować się ostatecznie ceną ekogroszku, gdyż liczy się przede wszystkim jakość, która zapewnia wysoką wydajność i efektywność ogrzewania.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP Ekogroszek to renomowany producent ekogroszku workowanego dostępnego między innymi w Koninie, który charakteryzuje się wysoką jakością i atrakcyjną ceną za tonę. Paliwo jest pakowane w poręcznych workach wykonanych z polipropylenu, które zapewniają szczelność, oddychalność i jednocześnie zapobiegają gromadzeniu się wilgoci. Produkowany przez nas ekogroszek to doskonała inwestycja, gdyż jest to starannie przebadane paliwo w akredytowanym laboratorium i w pełni certyfikowane. Ściśle kontrolując proces jego wytwarzania już na etapie wydobywania z kopalni selekcjonujemy półśrodki i dbamy o dokładnie przesiewanie, kruszenie i workowanie, używając w tym celu profesjonalnych wagoworkownic.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Konin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Koninie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Prowadzimy również hurt ekogroszku w Koninie i okolicach, w którym można skorzystać z cen hurtowych. Takie rozwiązanie jest doskonałą inwestycją dla osób potrzebujących dużej ilości paliwa do ogrzewania wielkopowierzchniowych obiektów firmowych lub kulturalnych, w tym szkół, hoteli czy restauracji. Proponujemy także możliwość zostania dystrybutorem. Do tego przedsięwzięcia wymagany jedynie utwardzonego placu i wózka widłowego oraz samochodu z dźwigiem HDS lub windą, które umożliwią załadunek i rozładunek ekogroszku workowanego. Jeśli chcesz stać się naszym partnerem biznesowym to koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie przekażemy wszelkie wskazówki praktyczne oraz pomożemy w stworzeniu biznesplanu.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do