ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lubawie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lubawie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Lubawa? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w Lubawie możesz znaleźć kilka typów paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość kupić dobry, a jednocześnie efektywny opał bez konieczności wykorzystywania całego osobistego czy służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach w naszym kraju, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Lubawa, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom proponowanych rozwiązań i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg worków wykorzystujemy tylko zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lubawa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lubawie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do