ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Świebodzicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Świebodzicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Świebodzicach? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się już od pierwszych momentów używania o wiele wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w Świebodzicach możesz znaleźć kilka wariantów paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić dobry oraz ekonomiczny opał bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a do tego jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie skonstruowany piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany produkt, warto wziąć pod uwagę jego aspekty techniczne. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z oferty sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Świebodzicach, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób oczyszczane i pakowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Świebodzice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Świebodzicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do