ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Choroszczy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Choroszczy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w Choroszczy? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom i niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w Choroszczy można nabyć wiele rodzajów materiału grzewczego, które odznaczają się różnymi cechami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zakupić pewny i wydajny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego domowego lub firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w licznych miastach w naszym kraju, stawianie na bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając właściwy produkt, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy także sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane od producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Choroszcz, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard proponowanych rozwiązań oraz doskonałe parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest w uważny sposób selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Choroszcz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Choroszczy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do