ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Hrubieszowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Hrubieszowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Hrubieszów? W takim przypadku zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne parametry techniczne bez wątpienia spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas odznacza się w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie online i magazynach w Hrubieszowie możesz znaleźć kilka rodzajów paliwa, które odznaczają się różnymi cechami. Jedno pozostaje stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której każdy ma możliwość zakupić pewny, a zarazem wydajny materiał bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach w całym kraju, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do cech opału sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy materiał opałowy, warto dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto również sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Hrubieszów, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom oferowanych rozwiązań i znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Hrubieszów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Hrubieszowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do