ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rudniku nad Sanem.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rudniku nad Sanem i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Rudniku nad Sanem? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie wyróżnia się przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartością opałową. To również niższa zawartość wilgoci czy korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Rudnik nad Sanem można zaopatrzyć się w kilka rodzajów materiału opałowego, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zakupić sprawdzony, a zarazem ekonomiczny materiał opałowy bez wykorzystywania całego domowego czy służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, należy zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To właśnie one decydują, czy zakupione nowoczesne źródło energii zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrym pomysłem jest także poznać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Rudnik nad Sanem, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard oraz znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Rudnik nad Sanem

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rudniku nad Sanem? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do utrzymania właściwej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do